Aukce originálních dresů bronzových medailistů z MSJ 2024

Krátce po mistrovství světa juniorů ve Švédsku, kde svěřenci trenéra Patrika Augusty vybojovali bronzové medaile, odstartovala aukce originálních hraných dresů českých reprezentantů. Dražit si cenný úlovek bronzových medailistů můžete až do čtvrtka 18. ledna do 21 hodin, kdy dražba končí.

Dvě arény ve švédském Göteborgu hostily od 26. prosince do 5. ledna mistrovství světa juniorů 2024. Svěřenci trenéra Augusty zaznamenali skvělý úspěch, když díky historické otočce v boji o třetí místo proti Finsku získali bronzové medaile, čímž navázali na loňský stříbrný úspěch. Do All-Star týmu turnaje byl navíc zvolen Jiří Kulich, který vyhrál bodování. V tomto ohledu ho v elitní desítce doplnil Matyáš Melovský a Ondřej Becher. Nyní si můžete vydražit originální hrané dresy NIKE z červené sady ze zápasů s USA, Švýcarskem a Švédskem.

Aukce dresů odstartovala den po finále a dražit můžete až do čtvrtka 18. ledna do 21 hodin. Zadavatelem této dražby je Český hokej, který veškerý výtěžek aukce využije na podporu a rozvoj mládežnického hokeje. Vyvolávací cena je 7500 Kč/ks. Dražitelé ale mohou využít i akci "KOUPIT TEĎ", díky které mohou získat vybraný dres přednostně.

Získejte originální dres českých hráčů z MSJ »