České veterány čekají výroční duely v Děčíně a Pardubicích

V pátek 10. listopadu se výběr českých veteránů představí na výročním utkání v Děčíně, o den později v sobotu 11. listopadu je čeká další zápas proti legendám Dynama Pardubice.

Oslavy 30 let Děčínu ve 2. lize

Již 30 let je Děčín spjatý s boji ve 2. lize. Domácí hráči oslaví tento milník utkáním proti českým veteránům. V pátek 10. listopadu se od 18:00 na děčínském zimním stadionu navíc představí ve speciální edici dresů.

Sestava

Miroslav Hanuljak, Jakub Ficenec, Václav Kočí, Ivo Kotaška, Angel Krstev, Kamil Ťoupal, Robert Schnabel, Radek Duda, Václav Král, Vojtěch Kubinčák, David Nedorost, Jakub Petružálek, Jiří Tlustý, Radek Ťoupal, Michal Trávníček, Jiří Zelenka

Výročí 100 let pardubického hokeje

Enteria arena v Pardubicích hostí o den později v sobotu 11. listopadu v 15:30 druhý duel. Exhibiční zápas legend Dynama proti veteránům bude vyvrcholením letošních oslav 100 let pardubického hokeje. Utkání se zúčastní řada hvězd české hokejové scény.

Zápas se bude hrát na 3x15 minut. Přestávkový program obstarají dovednostní soutěže, do kterých se zapojí vybraní hráči obou týmů.