Čeští veteráni porazili v exhibici Výběr Moravskoslezského kraje

O víkendu se konal v Karviné NHL Hockey Day, v rámci kterého došlo i na exhibiční duel veteránského týmu ČR s „domácím“ Výběrem Moravskoslezského kraje. Čeští veteráni pod vedením trenérů Jana „Gusty“ Havla a Jaroslava Pouzara dominovali a svého soupeře porazili 11:4.
Od 2. třetiny za reprezentaci českých veteránů naskočili Zbyněk Irgl a Ivo Prorok. Hrálo se před skvělou diváckou kulisou, na zimní stadion do Karviné dorazilo přes 2000 diváků.

Výsledek utkání:

sobota 4. března 2023
Výběr Moravskoslezského kraje vs Čeští veteráni 11:4
Branky ČR: 4. Brabenec, 5. Kanko (I. Rachůnek, K. Brabenec), 10. Korhoň, 19. Brendl (Bacul), 21. I. Rachůnek (K. Brabenec, Kanko), 26. Brendl (Prorok), 27. Brendl (Heš), 28. I. Rachůnek (K. Brabenec, Kanko), 35. K. Brabenec (Heš, I. Rachůnek), 44. Kanko (K. Brabenec), 45. K. Brabenec.

Sestava Českých veteránů: Kůdela – Barinka, Heš, Kysela, Dresler – J. Svoboda, Brendl, Korhoň, Kanko, I. Rachůnek, K. Brabenec, od 2. třetiny Irgl, Prorok.